O firmie Oferta Kontkat
English version русский
 
 
 
 

O FIRMIE:

Spółka P.P.H. PETREX z siedzibą w Płocku ul. Bliska 7B istnieje od 1995r. Posiada status spółki jawnej. Jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Warszawie. Od 2004r. P.P.H. PETREX jest składem podatkowym.

Firma zajmuje się produkcją olejów smarowych, w tym: olejów silnikowych, olejów przemysłowych oraz olejów antyadhezyjnych dla budownictwa. W tej ostatniej grupie olejów głównym produktem jest środek o nazwie SEPARIN-K posiadający atest PZH nr HK/B/1563/01/2005.

Głównymi odbiorcami olejów produkowanych przez firmę są hurtownie położone na terenie całego kraju oraz zakłady prefabrykacji, betoniarnie, zakłady produkujące impregnaty oraz wełnę mineralną.

Surowce służące do produkcji nabywane są w rafineriach polskich oraz w krajach UE, głównie w Łotwie.

Zakład produkcyjny naszej firmy mieści się w miejscowości Lelice (trasa Płock – Sierpc) ul. Parkowa 13 gm. Gozdowo. W skład wyposażenia wchodzą dwie niezależne instalacje z 12 zbiornikami o pojemności od 14.000 dm3 do 31.000 dm3.

Firma posiada własną bazę transportową, służącą do dowozu produktów do klienta jak i baz olejowych wykorzystywanych do produkcji.

 

 
 
 
 

O firmie | Oferta | Kontakt

 
 
 

PETREX © 2021             projekt i wykonanie strony: tchorzewski.net